1) Dodávka podlahového topení

Podlahové topení Termosystém jsme Vám schopni nabídnout od návrhu až po jeho realizaci. Vaše spokojenost záleží především na tom, jak bude Vaše podlahové topení navrženo a také na kvalitě provedené montáže. Tyto dvě věci stále řada investorů podceňuje a výsledkem je podlahové topení, které Váš dům přetápí nebo v horším případě není schopno vytopit vůbec.

V případě Vašeho zájmu Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku. Stačí na zaslat projektovou dokumentaci nebo vyplnit krátký formulář na našich stránkách (viz. poptávka).

2) Kompletní dodávka vody a topení

Ve spolupráci s našimi partnery Vám můžeme nabídnout kompletní dodávku vody a topení ve vašem domě. Realizujeme kompletní topné systémy včetně alternativních zdrojů energie (tepelná čerpadla, solární systémy). Samozřejmostí je také zajištění zalití podlahového topení anhydritovou směsí nebo jinými typy potěrů.

3) Návštěva koupelnového studia

Rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeného koupelnového studia, které nabízí řadu kvalitních výrobků uznávaných značek jako Hansgrohe, Duravit. Hüppe , Oras, Viega a dalších.

V koupelnovém studiu je možno shlédnout velké množství výrobků v nadstandartní kvalitě, dále nabízíme zpracování grafických návrhů včetně individuálního atypického řešení na míru.